Konstrukce přípravků a speciálních zařízení

Zkonstruujeme pro vás svařovací přípravky, kontrolní přípravky, jednoúčelové stroje, robotická pracoviště. Provedeme tlakové zkoušky, 3D scan.

O nás

Jsme konstrukční kancelář založená v roce 2012 (práce v konstrukci od roku 1996) orientovaná na strojní průmysl. Za 22 let jsme prošli odvětvím jako je: Konstrukce průmyslových kotlů, formy na tlakové lití hliníku, svařovací přípravky, jednoúčelové stroje, robotické pracoviště, střižné a tvářecí přípravky, kovací nástroje, montážní přípravky, manipulační přípravky, kontrolní přípravky, tlakové zkoušky, 3d scenování a vývoj nových produktů. Nabízíme 600-800 konstrukčních hodin za měsíc, naši konstruktéři nabídnou flexibilní spolupráci. Pracujeme v 3D software CATIA V5, 2D AutoCAD (výpalky a příprava výroby).

 

Naše heslo je: základem dobrého stroje je dobrá konstrukce.

 

Před započetím prací se naši konstruktéři seznámí s danou problematikou, převážně osobně u zákazníka, kde se domluví základní principy stroje. Poté se vytvoří základní 3D model, který je společně se zákazníkem schválen, popř. upraven. Následuje dokončení 3D modelu, vč výkresové dokumentace.

 

Společnost PSKU klade důraz na kvalitu a dodržení termínu dodání. Těšíme se na spolupráci.

 

www.psku.cz © 2012 - 2020

Stránky vytvořil Pavel Bílek

psku-logo
psku-logo
psku-logo